Обявиха наградените в общинския конкурс за детско творчество „Моето коледно послание”

0
888
Моето коледно послание
Кристияна Рускова – 7 г. НУ „Единство“ – Плевен

Обявиха наградените в 18-я общински конкурс за детско литературно творчество, детска рисунка и коледна картичка на тема „Моето коледно послание”, който се организира от Община Плевен и Центъра за работа с деца. Жури с председател Зоя Минева – художник, и членове Емил Иванов – художник, уредник в ХГ „Илия Бешков“ – Плевен, и Цветелина Стойчева – педагог в ЦПЛР – ЦРД – Плевен, разгледаха 104 рисунки и 156 картички и излъчиха победителите. Литературните творби бяха оценени от жури с председател Виктория Иванова и членове Светлин Павлов и Цветелина Стойчева.

Наградите ще се връчват на 16 декември 2020 г в Центъра за работа с деца както следва: в 17.00- 17.20 ч. – за картичка, 17.20-17.40 ч. – за рисунка, и в 17.40-18.00 ч. – за литературно творчество.

Списък на отличените:

РАЗДЕЛ РИСУНКА

І. Възрастова група: от 5 до 7 години

Награди:

1. ТЕОДОР МАРКОВ – 7 г. ОУ „ Васил Левски“- Плевен

2. ВЛАДИСЛАВ ИЛИЕВ – 7 г. НУ „Единство“ – Плевен

Поощрения

1. КРИСТИЯНА РУСКОВА – 7 г. НУ „Единство“ – Плевен

2. ВАЛЕРИ ЛЕОНИДОВ – 7 г. НУ „Единство“ – Плевен

3. ЛОРА ВЛАДИСЛАВОВА – 6 г. ДГ „Звънче“ -Плевен

ІІ. Възрастова група: от 8 до 10 години

Награди:

1. МИХАЕЛА КУТЕВА – 8 г. ЦПЛР-ЦРД-Плевен

2. КРИСТИНА КУЗМАНОВА – 8 г. ЦПЛР-ЦРД-Плевен

Поощрения:

1. РАЛИЦА ЦАЧЕВА – 10 г. ЦПЛР-ЦРД-Плевен

2. ЛИЛИЯ ЯНКОВА – 10 г. НУ „Единство“ – Плевен

III. Възрастова група: от 11 до 14 години

Награди:

1. СИЯНА БЕКЯРОВА – 12 г. ЦПЛР-ЦРД-Плевен

2. ЛЮБЕНА МИТКОВА – 11 г. СУ „Ст. Заимов“ – Плевен

3. ВАЛЕРИЯ ДИМИТРОВА – 12 г. ОУ „Д-р Петър Берон “- Плевен

4. НИКОЛ ЛЮБОМИРОВА – 11 г. ОУ „ Валери Петров“ – Плевен

Поощрения:

1. НИЯ ПЪТЕВА – 11 г. ОУ „ Валери Петров“ – Плевен

2. РАЛИЦА МИТЕВА – 12 г. ОУ „ Валери Петров“ – Плевен

IV. Възрастова група: от 15 до 19 години

Награда:

1. ЕМА ГЕТОВА – 15 г. ЦПЛР-ЦРД-Плевен

РАЗДЕЛ КАРТИЧКИ

І. Възрастова група: от 5 до 7 години

Награди:

1. НЕВЕЛИНА ВЕЛИЧКОВА – 5 г. ДГ „Звънче“ – гр. Плевен

2. ПОЛЯ МИЛУШЕВА – 5 г. ДГ „Юнско въстание“ – гр. Плевен

3. КАЛИНА ИГНАТОВА – 6 г. ДГ „Слънце“ – гр. Плевен

Поощрения:

1. БОЖИДАРА НЕДЕЛЧЕВА – 5 г. ДГ „Слънце“ – гр. Плевен

2. БОРИС ГЕЦОВ – 6 г. ЦПРЛ-ЦРД – гр. Плевен

3. КАРИНА ПЕТКОВА – 6 г. ДГ „Слънце“ – гр. Плевен

4. ЙОАНА МАРИНОВА – 6 г. ДГ „Слънце“ – гр. Плевен

ІІ. Възрастова група: от 8 до 10 години

Награди:

1. ИВАНИНА КАНДЖОВА – 10 г. НУ „Патриарх Евтимий“ – гр. Плевен

2. ЕМИЛ ЛЮБЕНОВ – 8 г. ЦПРЛ-ЦРД – гр. Плевен

Поощрения:

1. АНА-МАРИЯ ДИМИТРОВА – 10 г. СУ „Стоян Заимов“ – гр. Плевен

2. ИВОН АТАНАСОВА – 10 г. НУ „Патриарх Евтимий“ – гр. Плевен

3. ЕЛЕОНОРА ХРИСТОВА – 10 г. НУ „Патриарх Евтимий“ – гр. Плевен

III. Възрастова група: от 11 до 14 години

Награди:

1. ТЕОДОР ТЕРЗИЕВ – 11 г. ОУ „Валери Петров “ – гр. Плевен

Поощрения:

1. МАГДАЛЕНА ПАЧЕВА – 13 г. ОУ „Васил Левски“ – Плевен

2. РОСИЦА ДОНЕВА – 11 г. ОУ „ Д-р Петър Берон“ – Плевен

IV. Награди на Магазин „Ежко Бежко“ – Плевен

1. МАРТИН КИРОВ – 6 г. ДГ „Слънце“ – гр. Плевен

2. ЙОАНА МАРИНОВА – 6 г. ДГ „Слънце“ – гр. Плевен

3. ТЕОДОРА БОГДАНОВА – 6 г. ДГ „Звънче“ – гр. Плевен

4. ЕЛЕНА ВЕНЦИСЛАВОВА – 5 г. ДГ „Звънче“ – гр. Плевен

5. ЛЪЧЕЗАР ФЪЗНЕВ- 7 г. ОУ „Васил Левски“ – гр. Плевен

РАЗДЕЛ ЛИТЕРАТУРНА ТВОРБА

ПРОЗА

І. Възрастова група: до 10 години

Награди:

  1. Георги Георгиев – 10 г. ОУ „В. Петров“ – гр. Плевен

2. Ния Димитрова – 10 г. СУ „Ст. Заимов“ – Плевен

3. Ивон Атанасова – 10 г. НУ „П. Евтимий“  

ІІ. Възрастова група: от 11 до 14 години

Награди:

  1. Михаела Царска – 13 г. СУ „Ст. Заимов“

2. Мартина Георгиева, Цветелина Стефанова и Елица Симеонова (колектив) – 3.12 г. ОУ „Л. Станев“

Остави коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here