Константин Кацаров ще представи свои книги и ще пее рок хитове в читалище “Съгласие 1869” в Плевен

0
242
Константин Кацаров

Константин Кацаров ще представи свои книги и ще пее рок хитове в Плевен. Срещата с почитателите му ще е днес, 20 май, в читалище „Съгласие 1869“, от 18 ч.

Снимка: Личен архив

Константин Кацаров е роден на 29 юни 1970 г. в гр. Пловдив. От 1999 г. до днес е вокалист на популярната рок група „Ренегат“. Израства сред книги, които още от детството му задават ритъма на неговия живот. От първите написани разкази до днес той остава верен на емоцията и силата на историята. В 18-те си книги Константин Кацаров изследва човешките взаимоотношения в тяхната най-чиста, най-щастлива и най-мрачна форма. Печели читателите си с откровеността и вълнуващите си истории, които понякога имат неочакван край. Сред творбите му са “Пепел”, “Паралел”, “Бясното куче”, “Дилър на думи”, “Вед”, “Обвързани момичета”, “Мартин”, “Мутра”, “18”, “Аз, лъжецът”, “Вед – чиракът на късия разказ”, “З. Л. О.”, “Събирач на дългове”, “Асфалт”, “Разпри”, “Тиня и чест”. Автор е и на първия български аудио-роман „Мутра“ (2006 г.) и романа „Какавида“ (2008 г.), написан съвместно с Надежда Йорданова, с която се познават само виртуално.

„Писател” е титла! Аз не съм писател. Почти сигурно е, че в този си живот няма и да стана. Аз съм автор на истории. Обичам да ги разказвам. Ако и след мен те се помнят, значи съм успял!“, споделя Кацаров за себе си. Той става особено популярен и с участието си в телевизионния формат „Гласът на България“.

Вчера Константин Кацаров информира в социалните мрежи, че с приятелката му Ива са посетили Панорама „Плевенска епопея 1877 г.“ – “единствена по рода си на Балканския полуостров.” И добави: “Това е място, което всеки българин трябва да посети поне веднъж в живота си.”

Снимка: Личен архив

Остави коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here